وبلاگ

پنج راز موفقیت

برای مشاهده مشخصات کتاب بر روی اسرار موفقیت کلیک کنید.

  • برای کسب موفقیت در رسیدن به هدف خود، ابتدا باید عوامل و موانع سر راه را کشف و شناسایی کرده و بهترین روش منطقی در رفع آن­ها بکار گرفته شود تا زمینه ­ی تحقق هدف به نحوه مثبت و سازنده با حداقل صرف هزینه و انرژی صورت گیرد.
  • یکی از رموز موفقیت، مشخص کردن هدف به صورت واضح، شفاف و جذاب است که موجبات برافروخته شدن شعله­ های شور و عشق و اشتیاق، انگیزه و کشش، خلاقیت و الهامات در انسان هدفمند فراهم می­سازد.
  • باید حرفه و فنون و علم و دانش و مهارت­ های ضروری را به روز فراگیریم و در رشته مورد علاقه خود متخصص، متبحر و برجسته شویم.
  •   یکی از رموز مهم موفقیت اشخاصی که در عرصه ­های مختلف اعم از علوم و فنون، فن­ آوری­ های پیشرفته، صنعت، اختراعات، اکتشافات و سایر امور، برجسته و نام­ آور شده ­اند، بهره ­گیری از قوه تجسم ذهن خلاق بوده است. هنگامی که اهداف، رویاها و آرمان­های خود را خلاقانه تجسم کرده و سپس آن را در آئینه ­ی باطنی خویش رویت می کنیم، قادر خواهیم شد که در عالم واقعیت عیناً آن را معجزه ­آسا متجلی و محقق سازیم.
  • تا زمانی که کار مثبت و سازنده ­ای در دست انجام دارید و به اتمام و حصول نتیجه نرسانده اید ناتمام رها نکنید بلکه تمام تلاش، فکر و ذهن خود را به تحقق بخشیدن هدف مشخص خود متمرکز کرده تا به سرانجام نتیجه قطعی برسد. نکته قابل توجه این که نباید از این شاخه به آن شاخه پرید زیرا موجب تشتت فکری و ناکامی می­ گردد.

success

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما ممکن است از این برچسب ها و خصوصیات HTML استفاده کنید:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>